KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10884650
nr 1088 4650
Akvarell
signerad, 1943, Stockholmsmotiv, motivet: 48x60
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 6 februari 2017
kl 19:32:07
450 kr